Auvicom brengt corporate event tot leven voor VBO-FEB in Docks Dome
Bij Auvicom zijn we trots op de evenementen die we samen met onze klanten realiseren. Voor het VBO Forum ‘Innoveren of Stagneren?’ in Docks Dome, Brussel verzorgden we het netwerkgedeelte van dit grootschalige corporate event. Dit forum bracht meer dan 600 decision makers, bedrijfsleiders en academici samen rond de toekomst van innovatie en R&D in België.
Een innovatieve audiovisuele ervaring
Om het thema innovatie te ondersteunen, zorgde Auvicom voor een krachtige audiovisuele setup in de Network Innovation Zone, waar de leden-sectoren van het VBO het belang van innovatie in hun respectieve domeinen presenteerden.
✅ 10 x 55-inch monitors (portrait) + 2 x 98-inch schermen voor heldere contentweergave.
✅ Virtuele muzikanten op 3 x 85-inch schermen, wat een unieke en interactieve sfeer creëerde.
✅ Een groot LED-scherm (10 x 3 m – 2.5 pitch) voor indrukwekkende visuals en presentaties.
✅ Alles via 4K video servers, voor haarscherpe en naadloze weergaves.
Full Auvicom-regie voor een vlekkeloze uitvoering
Om de productie op het hoogste niveau te houden, stond ons rent-team in voor de volledige regie met een tweemanscrew, waardoor alles perfect werd gecoördineerd en afgestemd op het programma.
Met Auvicom zorgen we niet alleen voor de juiste techniek, maar brengen we ook beleving en impact in elk evenement. Op naar de volgende succesverhalen! 🚀
Wil je weten hoe wij jouw evenement naar een hoger niveau kunnen tillen?
Contacteer ons.